Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Zapraszamy mieszkańców na Piknik Zamkowy

W przyszły weekend (4-5 lipca) sołectwo Dąbrowa, Wójt Gminy oraz Dąbrowskie Skarby zapraszają na PIKNIK ZAMKOWY z okazji 400 lecia istnienia Zamku w Dąbrowie. Ważne wydarzenie nie tylko dla tego zabytkowego obiektu, ale dla całej gminy. A tu czeka na mieszkańców mnóstwo atrakcji: odsłonięcie tablicy erekcyjnej, pokazy tańców i strojów średniowiecznych, zwiedzanie zamku oraz sali tortur, regiment Pruski i Legia Polsko-Włoska - rekonstrukcja oraz prezentacja wojsk, warsztaty kowalstwa, garncarstwa, przejażdżki dorożką i na kucyku  i wiele innych występów zakończonych koncertem Shantażystów. Poniżej plakat z bogatym repertuarem atrakcji.

ds_plakat a3 piknik zamkowy_POP.jpeg

Obok Dąbrowy, w Chróscinie (po rocznej przerwie) VI Festyn Wędkarski, na który zaprasza Sołtys, Klub Wędkarski, Wójt Gminy Dąbrowa oraz Stowarzyszenie Miłośników Chrósciny. Obok atrakcji wymienionych na plakacie podczas festynu rozłożone będą dmuchane urządzenia dla dzieci, dmuchany tor przeszkód, kule wodne waterball, ziemniaczane snacki i popcorn.

Poster A3 (3).jpeg

Data publikacji: 26-06-2015 13:28