Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 22-09-2018
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Wyniki Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

W sobotę  20 czerwca na boisku sportowym w Żelaznej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

o puchar Wójta Gminy Dąbrowa Marka Lei.

W zawodach uczestniczyło ogółem 21 drużyn ze wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dąbrowa.

W grupie „A” męskich drużyn pożarniczych I miejsce zajęła drużyna z OSP Żelazna,  II miejsce OSP Sławice, III miejsce OSP Chróścina .

W grupie „C” kobiecych drużyn pożarniczych I miejsce zajęła  drużyna z OSP Żelazna, II miejsce OSP Wrzoski, III miejsce OSP Sławice.

W trakcie zawodów sportowo-pożarniczych w miesiącu wrześniu br. na szczeblu powiatu  w grupie „A” i grupie „C” naszą gminę reprezentować będą drużyny  z jednostki OSP Żelazna.

Zwycięzcom  gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.

Data publikacji: 22-06-2015 10:28
Data modyfikacji: