Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: piątek, 26-05-2017
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Data publikacji: 18-06-2015 12:57 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

20 czerwca (sobota) Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Żelaznej

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dąbrowie zawiadamia mieszkańców, że Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Dabrowa Marka Lei odbędą się w dniu 20 czerwca (sobota) bieżącego roku na boisku sportowym  przy ul. Nadodrzańskiej   w Żelaznej. Rozpoczęcie zawodów  o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania swoim jednostkom. Zwycięzcy w grupie A Mężczyzn i C Kobiet wystartują w zawodach powiatowych, które zaplanowane są jesienią tego roku (dokładny termin nie jest jeszcze ustalony).