Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 27-05-2018
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

20 czerwca (sobota) Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Żelaznej

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dąbrowie zawiadamia mieszkańców, że Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Dabrowa Marka Lei odbędą się w dniu 20 czerwca (sobota) bieżącego roku na boisku sportowym  przy ul. Nadodrzańskiej   w Żelaznej. Rozpoczęcie zawodów  o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania swoim jednostkom. Zwycięzcy w grupie A Mężczyzn i C Kobiet wystartują w zawodach powiatowych, które zaplanowane są jesienią tego roku (dokładny termin nie jest jeszcze ustalony).

Data publikacji: 18-06-2015 12:57
Data modyfikacji: