Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 21-10-2018
Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

„Dzień Otwartych Drzwi – Dzień Otwartych Serc” w Zespole Szkół w Chróścinie

„Dzisiaj, w obliczu tak wielu oznak szarego nieba, musimy dostrzec światło nadziei i dać nadzieję(…)”
Papież Franciszek - Myśli

 
23.05.2015r. w Zespole Szkół w Chróścinie odbył się festyn charytatywny pod hasłem „Dzień Otwartych Drzwi – Dzień Otwartych Serc”. Głównym jego celem, poza prezentacją szkoły, było pozyskanie funduszy na rehabilitację dwóch niepełnosprawnych uczniów: Aleksandra Felgera (kl. I PSP)  i Marcina Gizy (kl. I PG). W programie przewidziano szereg atrakcji: występy artystyczne uczniów, wystawy, filmy i prezentacje multimedialne z różnorodnych działań 
prowadzonych przez szkołę, egzamin na Kartę Rowerową, trening z piłkarzami Odry Opole, warsztaty filcowania na mokro, otwarte zajęcia aerobiku, pokaz Taekwondo, spotkanie ze strażakami OSP Chróścina oraz mecz piłkarski „Ojcowie kontra Synowie”. Na gości czekały też: pyszne wypieki, kiełbasa z grilla, zapiekanki, frytki, sałatki i oczywiście ciepłe i zimne napoje. Ogromne zaangażowanie całej społeczności szkolnej i lokalnej w Dzień Otwarty w myśl hasła „Wrzoski, Mechnice i Chróścina – wspierają Aleksandra i Marcina” pokazało, że chcemy i potrafimy pomagać.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy, a także odwiedzili szkołę w tym dniu wspierając tak szczytny cel, w imieniu Aleksandra i Marcina, składamy najserdeczniejsze podziękowania.
 

 

Data publikacji: 27-05-2015 15:38
Data modyfikacji:
 27-05-2015 15:52
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »