Dziś jest: poniedziałek, 11-12-2017
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Data publikacji: 27-05-2015 14:35 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

XV edycja Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Marszałek Województwa Opolskiego we współpracy z Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie ogłaszają XV edycję Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Celem Konkursu jest identyfikacja i promocja tradycyjnej, regionalnej żywności oraz upowszechnianie wiedzy o niej.

Tegoroczna edycja konkursu zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach: na najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz najlepszą potrawę regionalną.

Konkursu odbędzie się w dniu 28 czerwca 2015 r. podczas X Festiwalu Folklorystycznego w Muzeum Wsi Opolskiej  w Opolu.

Regulaminy i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronach: www.odnowawsi.eu ,  www.oodr.pl

Dokumentację należy przesłać lub dostarczyć do Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3  czerwca  2015 r. do godziny 15.00 (liczy się data i godzina dostarczenia zgłoszenia do siedziby) z dopiskiem „Konkurs Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na adres:

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie

ul. Główna 1

49-330 Łosiów,

tel. 077 412 53 27 wew. 259, 260, 261

Wszelkie pytania dotyczące zgłoszeń, proszę kierować do  Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie  pod numerami tel. 077 412 53 27 wew. 259, 260, 261

Zapraszamy Serdecznie do udziału w konkursie!