Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 22-05-2015 12:02 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Ogłoszenie dotyczące możliwości podłączenia się do sieci gazowej

Firma dystrybuująca gaz zaprasza zainteresowanych korzystaniem z gazu ziemiemnego na spotkania, które odbędą się w pawilonie LZS Mechnice, ul. Strażacka 6A:

• we wtorek 26 maja 2015 r. w godz. 9.30 - 14.30
  • w czwartek 28 maja 2015 r. w godz. 12.30 - 17.30

Podczas spotkania przedstawiciele PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. będą przyjmowali wnioski o przyłączenie do sieci gazowej, pomogą w ich wypełnianianiu oraz udzielą wszystkich informacji związanych z procedurą przyłączenia.

Spotkania w miejscowościach Wrzoski, Chróścina są planowane na tydzień 8-12 czerwca. O dokładnych datach i godzinach osobno poinformujemy.