Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: czwartek, 15-11-2018
Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Trwa nabór wniosków w konkursie "Działaj Lokalnie"

1 maja 2015 roku ruszyła 3. edycja konkursu „Działaj lokalnie” w Borach Niemodlińskich skierowanego do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych. W Programie „Działaj lokalnie” dofinansowane są pomysły, które przyczyniają się do rozwiązania określonego lokalnego problemu, są realizowane wspólnymi siłami mieszkańców i instytucji lokalnych. Mogą to być np. warsztaty promujące ekologię, zdrowy tryb życia i ochronę środowiska, warsztaty artystyczne, widowiska muzyczne, teatr, kino pod chmurką, włączające do działań seniorów, dzieci, młodzież i rodziny. Najważniejsze, aby służyły dobru wspólnemu. 
Maksymalna wysokość grantu to 6 tys. zł. Wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej www.system.dzialajlokalnie.pl  
Partnerstwo Borów Niemodlińskich zdecydowało się wydzielić specjalną pulę grantów na działania związane z ochroną środowiska, z przyrodą, edukacją przyrodniczą, zielenią. Wnioski z tego zakresu będą traktowane priorytetowo. Nabór trwa, a wyniki konkursu w czerwcu na realizację projektów w terminie: od lipca 2015 do stycznia 2016. 
więcej informacji na: http://dzialajlokalnie.boryniemodlinskie.pl/111/rusza-nabor-dzialaj-lokalnie-2015.html

 
Data publikacji: 04-05-2015 15:10
Data modyfikacji:
 04-05-2015 15:15
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »