Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: środa, 23-05-2018
Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Ogłoszenie o konkursie "Moja Zagroda" i "Aktywna Wieś"

Wójt Gminy, Marek Leja, ogłasza IX edycję konkursów: „Moja Zagroda” oraz „Aktywna Wieś”. Głównym celem konkursów jest wyłonienie obiektów z terenu Gminy Dąbrowa, które wyróżniają się największymi walorami przyrodniczymi i estetycznymi oraz wyłonienie miejscowości, w której mieszkańcy w największym stopniu angażują się w działania na rzecz jej rozwoju oraz dbają o jak najlepszy jej wizerunek. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br. w sekretariacie Urzędu Gminy w Dąbrowie.

Przypomnijmy, że przed rokiem konkurs „Moja Zagroda” wygrał Radosław Dąbrowski z Wrzosek, a „Aktywna Wieś” przypadła w udziale sołectwu Ciepielowice.

Regulamin konkursu: DOCRegulamin Konkursu Moja Zagroda i Aktywna Wieś.doc

Data publikacji: 27-04-2015 11:40