Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 17-02-2018
Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Data publikacji: 20-04-2015 07:35
Data modyfikacji:
 27-04-2015 11:39
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

OGŁOSZENIE. Konkurs "Aktywna Wieś" i "Moja zagroda"

Wójt Gminy, Marek Leja, ogłasza IX edycję konkursów: „Moja Zagroda” oraz „Aktywna Wieś”. Głównym celem konkursów jest wyłonienie obiektów z terenu Gminy Dąbrowa, które wyróżniają się największymi walorami przyrodniczymi i estetycznymi oraz wyłonienie miejscowości, w której mieszkańcy w największym stopniu angażują się w działania na rzecz jej rozwoju oraz dbają o jak najlepszy jej wizerunek. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br. w sekretariacie Urzędu Gminy w Dąbrowie.

Przypomnijmy, że przed rokiem konkurs „Moja Zagroda” wygrał Radosław Dąbrowski z Wrzosek, a „Aktywna Wieś” przypadła w udziale sołectwu Ciepielowice.

DOCRegulamin Konkursu Moja Zagroda i Aktywna Wieś.doc