Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 13-04-2015 11:32 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

I Halowy Turniej Tenisa Ziemnego

W Hali Sportowej w Dąbrowie rozegrano w marcu I halowy turniej tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dąbrowa Marka Lei.

W zawodach wystartowało 6 par. Aby w miarę możliwości wszystkie deble były wyrównane, postanowiono, że 6 najlepszych tenisistów będzie rozstawionych, a do nich dolosowywano pozostałych graczy.

Rywalizowano w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup automatycznie kwalifikowali się do finału. W decydującym starciu duet Stanisław Bienek-Jan Półtorak 2-1 (po tiebreaku) pokonał parę Leszek Lasota-Jacek Stadnicki. Puchary osobiście wręczał wójt, przy okazji dziękując Leszkowi Lasocie za organizację zawodów.

Na zdjęciu od lewej: Jacek Stadnicki, Leszek Lasota, wójt Marek Leja, Stanisław Bienek, Jan Półtorak
tenis.jpeg