Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

I Halowy Turniej Tenisa Ziemnego

W Hali Sportowej w Dąbrowie rozegrano w marcu I halowy turniej tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dąbrowa Marka Lei.

W zawodach wystartowało 6 par. Aby w miarę możliwości wszystkie deble były wyrównane, postanowiono, że 6 najlepszych tenisistów będzie rozstawionych, a do nich dolosowywano pozostałych graczy.

Rywalizowano w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup automatycznie kwalifikowali się do finału. W decydującym starciu duet Stanisław Bienek-Jan Półtorak 2-1 (po tiebreaku) pokonał parę Leszek Lasota-Jacek Stadnicki. Puchary osobiście wręczał wójt, przy okazji dziękując Leszkowi Lasocie za organizację zawodów.

Na zdjęciu od lewej: Jacek Stadnicki, Leszek Lasota, wójt Marek Leja, Stanisław Bienek, Jan Półtorak
tenis.jpeg

Data publikacji: 13-04-2015 11:32