Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 26-03-2015 12:46 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Czesko-polska Giełda kooperacyjna w Opolu w dniu 10.04.2015 r.

OCRG zaprasza wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem kontaktów biznesowych z firmami z Republiki Czeskiej do udziału w Polsko-Czeskiej giełdzie kooperacyjnej w Opolu – spotkanie biznesowe B2B dla przedsiębiorców i IOB z Polski i Republiki Czeskiej, która odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w dniu 10 kwietnia 2015 r.

Giełda realizowana jest w ramach projektu „Transgraniczna sieć współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej 2007-2013.

PDFZaproszenie giełda kooperacyjna Opole.pdf